+380 44 374 33 53
Меню
Останні новини
30.01.2017
14.09.2016
02.09.2016
27.07.2016
16.05.2016

Трояндова вода (100 мл)

Ціна: 140.00 грн. Наявність: Доставка 1 день

Рожева вода – 100% натуральна «жива вода» - це відновлюючий та омолоджуючий догляд за шкірою.
Троянда - сама досконалість, створена природою. Природа обдарувала троянд чудовим запахом, а найголовніше цілющими речовинами, що містяться в пелюстках. З пелюсток троянди отримують рожеву воду, що містить рожеве масло, найдорожче з усіх ефірних олій. Сама природа віддає рожевій воді все краще, ніж вона нагородила прекрасну троянду, королеву квітів.
Властивості рожевої води та ефірної рожевої олії були відомі ще в стародавньому Єгипті та стародавньому Римі. Римляни додавали рожеву воду у ванни та питну воду. Римлянки приймали ванни з рожевої води, отримуючи прекрасний ефект, що омолоджує. Тільки дуже багаті люди могли дозволити собі використовувати трояндову олію та рожеву воду.
Крим, сонце, море, середземноморський клімат, чудова екологія - все це створило можливість виростити в таких кліматичних умовах прекрасну дамаську троянду, з якої отримано рожеву воду.
У рожевій воді немає, і не може бути нічого синтетичного, лише чудові цілющі властивості, що містяться в пелюстках дамаської троянди. Яскравий медово-квітковий аромат підкорює одразу і створює чудовий настрій, ніби ви занурилися в «море» троянд.
Все нове-це добре забуте старе. Нефертіті та Клеопатра, відомі своєю неземною красою чудово знали властивості рожевої води та рожевого масла, зберігаючи шкіру молодої та пружної довгі роки.
Рожева вода є сучасним абсолютно натуральним косметичним засобом догляду за шкірою з лікувально-профілактичною метою.Переваги рожевої води:
має регенеруючий вплив (покращує обмін речовин), уповільнюючи процеси старіння;
надає шкірі пружність та матовість, значно зменшує мімічні зморшки та набряклості;
усуває сухість, лущення, відчуття стягнутості шкіри, подразнення, запалення;
пом