+380 44 374 33 53
Меню
Останні новини
30.01.2017
14.09.2016
02.09.2016
27.07.2016
16.05.2016

Олія маку(200 мл)

Ціна: 0.00 грн. Наявність: Доставка 1 день

Ще в Греції мак використовувався як знеболюючий засіб з давніх-давен, тому що відомості про це містяться в міфології. Деметра вдавалася до його допомоги, щоб зменшити нестерпне горе, яке завдав їй Аїд, цар підземного царства, вкравши у неї дочку Прозерпіну. Усі грецькі медики прописували мак для полегшення фізичних та психічних страждань.
Пізніше єгипетський текст (XIII століття до н.е.) повідомляє, що мак можна давати дітям, щоб вони перестали кричати; До речі, цей звичай зберігся на Середньому Сході, у Північній Африці і навіть на півночі Франції, де культивували олійний мак до початку XX ст.
Відомі два основні сорти маку: опійний та олійний. Першим сортом цікавляться фахівці іншого профілю, нам цікавий другий сорт маку. В маслі отриманому при переробці масляного сорту маку виявлено близько 70% лінолевої та ліноленової кислот, близько 30% олеїнової, пальмітинової та стеаринової кислот, вітаміни В1, В2, Е, незначна кількість алкалоїдів – морфіну, папаверину, кодеїну.
Для довгої та безперебійної роботи серця безперечно потрібен олійний мак. Макова олія – гарний поживний засіб для серця при спазмах кровоносних судин при гіпертонії, стенокардії та мігрені. Макове масло можна використовувати і як легке снодійне і просто заспокійливе нервову систему. Масло має седативну, снодійну, знеболювальну, спазмолітичну дію.
Макова олія необхідна для правильного функціонування нервової системи, роботи серця та м'язів.
Незамінний продукт для людей, які страждають частими стресами, важкими фізичними та емоційними навантаженнями, дратівливістю; знімає синдром «хронічної втоми», надає легку розслаблюючу дію.
Застосовувати по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди 2 десь у день.
Перед вживанням збовтувати.