+380 44 374 33 53
Меню
Мирослав > Категорії > Олії харчові > Олія волоського горіху 100мл
Останні новини
30.01.2017
14.09.2016
02.09.2016
27.07.2016
16.05.2016

Олія волоського горіху 100мл

Ціна: 55.00 грн. Наявність: Доставка 1 день

Олія волоського горіха - унікальний дієтичний продукт
Опис:
Олія волоського горіха (Juglans regia oil) ще в давнину високо цінувалося за чудові протизапальні та тонізуючі властивості, його вважали сильним афродизіаком і ефективним протиотрутом. У Стародавній Персії волоський горіх порівнювали з мозком, а масло з нього - з розумом, а тому вважали цей продукт їжею для розуму.
У Стародавній Греції, де саме дерево служило символом життя, а горіх називали «царським жолудом», масло з його ядер було культовим продуктом, який під страхом страти було заборонено вживати простолюдинам. Аналогічна ситуація була і в Стародавньому Римі, де цей вид олії був доступний лише найбагатшим громадянам. У ті часи його широко використовували для лікування різних недуг, згадка про що можна зустріти в працях Авіценни і Гіппократа.
Збалансований вітамінно-мінеральний склад, доповнений біологічно активними речовинами та незамінними жирними кислотами, визначає чудові поживні та цілющі властивості олії волоського горіха. Його регулярне вживання відновлює імунітет, сприяє активному кровотворенню та омолодженню клітинної системи, зменшує шкідливий вплив радіації та має доведену протипухлинну дію. Його настійно рекомендують вводити до раціону ослаблених тяжкими захворюваннями людей, у період відновлення після операцій, а також у літньому віці.Дослідження вчених Каліфорнійського університету не лише підтвердили ефективність цього продукту для профілактики та лікування атеросклерозу, гіпертонії, ішемії, а й довели пролонговану здатність знижувати вміст холестерину в крові, яка обумовлена ​​присутністю у складі олії фосфоліпідів та ситостеарину. Лікарі наказують олію волоського горіха для лікування та профілактики метаболічного синдрому, цукрового діабету та ожиріння. Воно ефективно застосовується при гіперфункції щитовидної залози, туберкульозі, хворобах печінки, хронічних колітах, запальних захворюваннях, у тому числі шкірних, ранах, тріщинах, опіках, варикозному розширенні вен, артриті та артрозі.
Олію волоського горіха слід приймати, не запиваючи, за 30 хвилин до їди, обов