+380 44 374 33 53
Меню
> Сіль-норма-Натур, 20ф/п*1,5г

Сіль-норма-Натур, 20ф/п*1,5г

Цена: 25.00 грн. Наличие: Доставка 1 день

Сприяє нормалізації мінерального (сольового) обміну та функціонування нервової системи. Має м'які спазмолітичні, сечогінні та жовчогінні властивості. 

Склад: хвощу польового трава, споришу(горця пташиного) трава, кукурудзи стовпчики з приймочками, шипшини плоди, лопуха корінь, берези листя, оману коріння(дивосил), чаю зеленого листя, соняшник корінь.

Рекомендації до споживання: до раціону харчування як              джерело природних антиоксидантів, вітамінів, макро-   та мікроелементів, біологічно активних речовин. Сприяє нормалізації мінерального (сольового) обміну та функціонування нервової системи. Має м'які спазмолітичні, сечогінні та жовчогінні властивості.

Спосіб приготування: 1 фільтр - пакет залити 200 мл перекип'яченої води (85 °С - 95 °С), настоювати 5-7 хв. Вживати дорослим по 1 склянці теплого фіточаю 2-3 рази на день після вживання їжі протягом 20-30 днів. При необхідності курс повторюють.

Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів фіточаю; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю, дитячий вік. Не перевищувати рекомендовану добову норму споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Смачного чаювання та доброго здоров’я!

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °C  і відносній вологості повітря не більше 75%, в недоступному для дітей місці.

Пакування: 20 фільтр – пакетів  по 1,5 г; споживча тара 50,0–200,0 г;.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Харчова цінність, г /100 г продуктубілки - 0; жири - 0; вуглеводи - 0,3.

Енергетична цінність (калорійність) ккал /100г продукту: 1,2 ккал / 5,024 кДж

       Допустиме відхилення: + 9%. Не містить цукру.

Радіологічний контроль гарантований. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.